Kde nás brzy uvidíte?


Senice (Slovensko) 12. - 13. října 2024

Mezinárodní festival sborového zpěvu a sakrální tvorby, který se uskuteční v Domě kultury v Senici a v římsko katolickém kostele v Senici Sotina

Nový Jičín Městské slavnosti 7. září 2024

V rámci Městských slavností nás uvidíte na vystoupení v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Novém Jičíně

Dne 22. 10. 2022 jsme účinkovali na koncertě k poctě skladatele Václava Hálka v Praze - Suchdole v rámci festivalu Hálkova půda. Přečtěte si, co o našem vystoupení městská část Praha - Suchdol napsala na svých webových stránkách:

Náš sbor po dlouhém zákazu zkoušek opět obnovil činnost. Jste po dlouhém období lockdownu lační po kultuře? Chtěli byste si po dlouhém období Půlnočního království opět zazpívat? Přijďte mezi nás! Předchozí pěvecké zkušenosti vítány, ale nejsou podmínkou. Vše doučíme. Zkoušíme každé pondělí. Tak již neváhejte a přijďte zpívat s námi.

Ve čtvrtek dne 1. 10. 2020 jsme se sešli, abychom zazpívali na vernisáži obrazů naší členky, Jitky Skočkové, a skla Josefa Divína. Výstava je nainstalována v galerii Stará pošta v Novém Jičíně. Doporučujeme shlédnout. Na vernisáži jsme předvedli čtyři skladby z našeho nového repertoáru, který cvičíme na festival Choralia Mikulov a na koncert k...

Máte rádi hudbu a sborový zpěv? Přidejte se k nám. Předchozí sborové zkušenosti jsou vítány, nejsou však podmínkou. Přijďte se nezávazně podívat do zkoušky a zkusit si s námi zazpívat. Zkoušky míváme v pondělí v Galerce na Staré poště a v pátek v Beskydském divadle v Novém Jičíně, vždy od 18:00 hod.

Srdečně všechny zveme na naše vystoupení na vernisáži výstavy obrazů naší členky Jitky Skočkové a skla Josefa Divína. Vernisáž se bude konat ve čtvrtek dne 1. 10. 2020 v 17:00 hodin ve výstavní síni "Stará pošta" v Novém Jičíně.